niedziela, 6 grudnia 2009

Zdążyc przed czasem...Wyniki!


Kochani!
Dziękuję za tak liczny udział w mojej mikołajkowej zabawie! Przeczytałam wszystkie komentarze- i najważniejsze- Wasze wspomnienia z Mikołajem:)

Zapytana przez Ushii o moje wspomnienia, opowiem o zabawnym, choć nie do końca uczciwym, zdarzeniu...Tej magicznej nocy, z emocji, obudziłam się wcześniej niż zwykle i ujrzałam, że mikołaj zostawił mi i mojej siostrze duże lalki. Były piękne! Tyle tylko, że moja lala miała włosy w kolorze blond, a mojej siostry czarne. Wpadłam w panikę! Jak to? To ja chciałam lalkę z czarnymi włosami! I szybko podmieniłam je.
Rano nie przyznałam się nikomu i udawałam bardzo zaskoczoną mikołajkową niespodzianką. Nie wiem czy moja mama domyśliła się czegoś, a może nawet nie widziała po ciemku co której z nas podkłada?:) Później i tak obydwie lale były przez nas 'użytkowane' i nie było znaczenia czyja jest której;)


Szczególnych zdolności nie mam- by pokazywać szerszej publiczności- ale od czasu do czasu coś mnie natchnie i wtedy działam. Z takiego natchnienia powstały te serducha. Już zdecydowałam! Zawisną na choince;) Marzą mi się jeszcze drewniane zawieszki choinkowe takie starodawne, proste bez upiększeń..
Póki co, mam serducha:)
Też piękne:)


Wiem , wiem... Nie na serducha czekacie:)Ja się tylko tak droczę, przeciągając tę chwilę..Chciałoby się napisać- Chwilo trwaj! ;)No to losujemy:)Szczęście uśmiechnęło się do...Serdecznie gratuluję:)

Poproszę o kontakt w celu uzgodnienia pewnych szczegółów na podany niżej adres, by Mikołaj nie zabłądził:)
Leniwej niedzieli!

3 komentarze:

 1. Gratuluję Madzie :)
  Serducha są piękne i cudnie będzie wyglądała choinka tak przystrojona :)

  Serdecznie pozdrawiam i dziekuję za życzenia imieninowe :)

  PS. to niezłe było z Ciebie ziółko hihih

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Szczęsciarze! Serducha super!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla laureata.

  Blog bardzo magiczny. Na pewno niejednokrotnie tu wrócę. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń